Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: [ROOT]/images/galeriesimple/kwiatybytom
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeriesimple/kwiatybytom
Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Kwiatowe aranżacje w jednym ze śląskich miast - odgapiamy?

  • Dział: Z kraju


bytom 3Nie tak dawno - w lipcu, pisaliśmy o Sandomierzu, w którym na każdym, dosłownie każdym rogu ulicy, w każdej wolnej przestrzeni umieszcza się kwiaty. To wygląda pięknie i chyba w Jaworznie coś w tym roku ruszyło w temacie, bo w różnych miejscach pojawiają się gazony, donice obsadzone zielenią i kwiatami.

Ale to, co można zobaczyć w niedalekim Bytomiu naprawdę jest powodem do zazdrości. Miasto i jego wygląd raczej optymizmem - uchodzi za jedno z najbardziej zniszczonych i zaniedbanych miast -  ani pozytywnymi odczuciami estetycznymi niespecjalnie napawają, przynajmniej w niektórych miejscach.
Natomiast gdzieniegdzie kwiatowe rozwiązania są fantastyczne. Nam udało się zaobserwować kilka z nich. Podobają się? Odgapiamy?

Na zdjęciach -oprócz kwiatów również ciekawy pomysł na samochodowy złom oraz... grzyby w mieście - na chodniku - tego jeszcze nie było!

O Sandomierzu piszemy tutaj - Temat na niedzielę - A może by tak kwiaty na ulicach?
oraz - również o roślinach
- Co dalej z Geosferą? Czy więcej roślin to dobry pomysł?

{gallery}kwiatybytom{/gallery}

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us