Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

3 x R - Rodzinny Rajd Rowerowy 12 czerwca

rowery120616036Z inicjatywy posła na Sejm RP, Pana Dariusza Starzyckiego, Aleksandra Duklińskiego, oraz założyciela Team Jaworzno, Grzegorza Oleksiaka na starcie pierwszego Rodzinnego Rajdu Rowerowego w Jaworznie stanęło kilkaset osób. Docelowo miało być ich 500 - o dokładnej liczbie dowiemy sie po zakończeniu imprezy.

Jechaliśmy w trójkę na rowerach podczas jednego z Night Biking w Jaworznie - wspomina Poseł Starzycki - od słowa do słowa doszło do rozmowy na temat możliwości organizacji podobnej tego typu imprezy, ale przeznaczonej dla całych rodzin.


rowery120616064Długo nie trzeba było czekać na spotkanie inicjujące przygotowania do tego wydarzenia i tak dziś, 12 czerwca o godzinie 13 ruszył rajd, który przejechał przez ulice: Pocztową, Grunwaldzką, Insurekcji Kościuszkowskiej, Pstrowskiego, Gutmanów, Krakowską,  DK 79 (ścieżka rowerowa), Generała Karwety, Wiosny Ludów, Inwestycyjną, Wygodę, Zwycięstwa, i przez las do Promiennej, a następnie Martyniaków, Moniuszki do stadionu MCKiS.

Świetnie zorganizowani rowerzyści szybko uporali się z procedurami na starcie i punktualnie o 13 cała kawalkada ruszyła, aby spotkać się na stadionie, gdzie trwają Dni Jaworzna. Ze startu mamy sporą dawkę zdjęć. ZAPRASZAMY DO GALERII

Zaloguj się, by skomentować
Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us