Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Turniej tańca Szkoły "Sukces" Wielka dawka tanecznej wirtuozeriiturtanca03061600054Tym razem w jeleniu odbyła się impreza gościnna. Ponieważ placówka stała się w ostatnich miesiącach oazą doskonałej jakości muzyki, i profesjonalnych jej twórców i odtwórców, tym razem tancerze, choć jeszcze młodzi acz z prawdziwymi zadatkami na mistrzów, rozegrali turniej. Wydarzeniu, jak to w zwyczaju bywa, towarzyszyły niezwykłe popisy taneczne par. Krótką relację prezentujemy naszym czytelnikom, dzięki Panu Mariuszowi Nosalowi ze Szkoły Tańca Sukces. Naszym udziałem, są liczne zdjęcia z tańców konkursowych, jak i z pokazowych.turtanca03061600126W dniu 03. czerwca gościnnie w siedzibie orkiestry kameralnej Archetti Uczniowski Klub sportowy Sukces zwieńczył całosezonowa pracę ze swoimi podopiecznymi, organizując Turniej Tańca Towarzyskiego pod nazwą:

?Wschodzące Gwiazdy Szkoły Tańca Sukces?.

Około siedemdziesięciu uczestników, na co dzień trenujących w siedzibie Szkoły, stanęło do rywalizacji ze swoimi klubowymi kolegami.

Gościnnie wystąpiły tez pary z GOK Poczesna oraz Sukces Częstochowa.


turtanca03061600011Pięcioosobowa komisja sędziowska złożona ze starszych czynnych tancerzy Szkoły oceniała swoich młodszych kolegów, przyznając miejsca z wyróżnieniem.

Imprezę uświetniły pokazy par Mistrzowskich Szkoły, jako, że UKS Sukces od wielu lat zdobywa czołowe lokaty w Mistrzostwach Polski, ciesząc się medalami podopiecznych w kategoriach dzieci starszych, juniorów młodszych i starszych.

Turniej stał się również okazją do zareklamowania tejże dyscypliny wśród mieszkańców dzielnicy Jeleń i innych przybyłych licznie widzów.

 

ZAPRASZAMY DO GALERII

A na zdjęciu poniżej - jedna z par podczas pokazu mistrzowskiego.

turtanca03061600102

Zaloguj się, by skomentować
Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us