Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Dzień Dziecka w Galerii Galena

 

dziendzgalena16Aż 5 dni potrwa Dzień Dziecka w Galerii Galena w Jaworznie. Będzie rowerowy tor przeszkód, bezpłatny serwis rowerowy (nie tylko dla najmłodszych), spotkanie z Policją i Strażą Pożarną,
a w weekend przed Galeną powstanie dmuchany plac zabaw oraz odbędą się pokazy akrobacji rowerowych.

Z okazji Dnia Dziecka Galeria Galena przygotowała sporo atrakcji, nie tylko dla najmłodszych. Zabawa rozpocznie się już 1 czerwca. Od godziny 10.00 czynny będzie rowerowy tor przeszkód dla najmłodszych. Pod okiem instruktorów dzieciaki będą mogły sprawdzić swoje umiejętności w jeździe na 2 kółkach, a także dowiedzieć się, jak bezpiecznie poruszać się po drogach. Nie zabraknie także gier i konkursów z nagrodami oraz uwielbianego przez dzieci malowania buziek. Rowerowe miasteczko będzie czynne aż do niedzieli.

1 czerwca odwiedzą Galenę: Policja i Straż Pożarna. Od rana przed galerią będzie można podziwiać samochody strażackie i radiowóz, przedstawiciele Policji opowiedzą dzieciom o bezpieczeństwie na drodze.

W dniach 1-5 czerwca czynny będzie także bezpłatny serwis rowerowy. To atrakcja nie tylko dla najmłodszych. Właściciele rowerów będą mogli przywieźć do Galeny swoje pojazdy i sprawdzić, czy przerzutki i hamulce nie wymagają regulacji, jaki jest stan kół, czy stan techniczny roweru nie zagraża bezpieczeństwu rowerzysty.

W weekend atrakcji w Galenie będzie jeszcze więcej. Na placu przed galerią pojawią się dmuchańce: gigantyczny tor przeszkód i suchy basen. W godzinach popołudniowych będzie można także podziwiać pokazy akrobacji rowerowych.

Wszystkie atrakcje przygotowane z okazji Dnia Dziecka w Galerii Galena są bezpłatne. W tych dniach warto także wybrać się na zakupy, ponieważ wiele sklepów przygotowało specjalne obniżki
i promocje.

Zaloguj się, by skomentować
Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us