Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Pierwszy jaworznicki Night Biking Anno Domini 2016

nightbik160416005Ruszyli około 19. 30 - pierwszy tegoroczny Night Biking odbył się w sobotę, 16 kwietnia.
Coraz lepiej zorganizowana impreza przyciąga coraz większą liczbę cyklistów, którzy przyjeżdżają do Jaworzna z wielu miast okolicznych i zapewne jaworznianie odwdzięczą się swoją obecnością, kiedy inni będą u siebie ?bajkować?.
Na rynku zgromadziło się wielu rowerzystów dla których organizatorzy przygotowali sporą dawkę emocjonującej rozrywki. Ponieważ znaleziono sponsorów, darczyńców, którzy ofiarowali sporo gadżetów i przedmiotów służących poprawie bezpieczeństwa w jeździe na rowerze, postanowiono nie rozdawać ich ot tak sobie, ale zorganizować małe konkursowe zmagania.


nightbik160416028Aby otrzymać lampę, gogle, kask, licznik, czy inne drobne akcesoria należało wymyślić i powiedzieć wierszyk dotyczący sportu rowerowego.

Ale ponieważ nie każdy jest poetą na zawołanie, dopuszczono do konkurencji także wszelkie inne formy mówione i śpiewane i zabawa trwała w najlepsze do samego odjazdu. Trasa prowadziła z Centrum poprzez Leopold, na Osiedle Stałe i z powrotem do centrum. Dużą atrakcją był przejazd pod Galerią Galena - na co zgodziły się właściciele obiektu.
A my mamy trochę zdjęć z kilku chwil przed startem.

Zaloguj się, by skomentować
Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us