Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Prawo i sprawiedliwość stawia na dobrą informację

  • Autor 

piecsetplus020416i006Spotkania z dziennikarzami stają się standardem pracy Posła na Sejm Pana Dariusza Starzyckiego.
Taki jest również schemat działalności Prawa i Sprawiedliwości, która to partia stawia na bliski kontakt z wyborcami oczywiście w ramach możliwości. W sobotę, 2 kwietnia Poseł wraz ze swoimi współpracownikami przeprowadził kampanię ulotkową w różnych miejscach w Jaworznie, informującą o programie 500 Plus, o założeniach programu i o tym, ze to właśnie PIS zaproponował takie rozwiązanie mające na celu rozpoczęcie dobrych zmian w demografii, poprzez stworzenie rodzinom warunków do większej dzietności, albo też do takiego gospodarowania środkami, aby już urodzone dzieci miały zapewniony dobry start.


Program nie jest programem pomocy społecznej, ale  motywującym rodziny, ale i przez swój zasięg i ogrom pieniędzy jaka trafi do konsumentów, ma spowodować ostre przyspieszenie gospodarki.
Większość rodzin najprawdopodobniej nie zachowa tych pieniędzy w formie oszczędności, ale wyda je na polepszenie warunków w domu, na korepetycje, na dokształcanie dzieci, na stworzenie im lepszych domowych warunków.
Ciekawą rzeczą jest fakt, że wobec niedawnych pesymistycznych prognoz organizacji międzynarodowych dziś, po ruszeniu programu pozycja Polski w rankingach rośnie, jak zauważa Poseł Dariusz Starzycki.
Najbardziej zdrowy mechanizm w gospodarce, czyli wprowadzenie do konsumpcji 17 miliardów złotych, i tu należy zaznaczyć, ze to nie jest drukowanie, ale swego rodzaju przesunięcie pieniędzy  z innych działów gospodarki do tego działu, który spowoduje ożywienie gospodarki, jednocześnie pomagając rodzinom.
W Jaworznie to 50 milionów - tyle zostanie przekazane rodzinom, które za te pieniądze będą nabywać towary i usługi - to powinno zdynamizować rynek przedsiębiorczości poprzez zwiększenie oferty przez handlowców i usługodawców.

Prawo i Sprawiedliwość podkreśla, że program jest realną szansą dla polskiej demografii, dla dzietności rodzin i przez to dla  społeczeństwa, które w zastraszającym tempie starzeje się. To wielka szansa dla odmłodzenia naszego narodu.

Inne tematy poruszane na konferencji to przyjęcie nowych ustaw - o podatku bankowym, o ochronie polskiej ziemi oraz inne, o których sukcesywnie poseł będzie informował.

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us