Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Koncert charytatywny w Galerii Galenaplakat Julia Folga CustomW niedzielę, 13 marca o godzinie 14.00 w Galerii Galena odbędzie się koncert charytatywny dla Julii Folgi.

Podczas koncertu wystąpią dzieci i artyści z Jaworzna. Pieniądze zebrane podczas koncertu zostaną przeznaczone na leczenie Julci, która cierpi na ciężką chorobę serca: kardiomiopatię rozstrzeniową.

Martyna Pluta i Agnieszka Palka ? absolwentki Państwowej Szkoły Muzycznej w Jaworznie, grupy taneczne: Digerido, Elite, Hula Babula, Evented Dance, Basia Janyga z zespołem, Siostry Larysz, Gwiazdeczki z Piąteczki, Grupa Wokalna Meritum ? to artyści, którzy wystąpią podczas koncertu dla Julii Folgi.
Zaśpiewają dla nas i zatańczą już w najbliższą niedzielę po południu w Galerii Galena. Swoimi występami będą chcieli zachęcić klientów galerii do wspomożenia Julii Folgi. Dziewczynka urodziła się w 2014 roku z ciężką chorobą serca, której leczenie wymaga sporych środków finansowych. Wolne datki będą zbierane przez wolontariuszy na pasażu galerii, a następnie zostaną przekazane na leczenie małej Julii.

Zaloguj się, by skomentować
Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us