Menu

ogłoszenie bezpłatne

Sondaż na temat zarobków. Każda wypełniona ankieta to pomoc dla dzieci

  • Autor 

badaniezarobkow0116Ile zarabiają mieszkańcy Śląska?

Początkiem roku Regionalne Portale Pracy przeprowadzą sondaż, którego głównym tematem ma być wysokość zarobków Ślązaków. To pierwsze tego typu badanie prowadzone przez lokalne serwisy. Każdy aktywny zawodowo mieszkaniec województwa może wziąć w nim udział. W oparciu o uzyskane wyniki powstanie obszerny raport w formie e-booka, dodatkowo wzbogacony o opinie i komentarze ekspertów.

W tym roku Regionalne Portale Pracy po raz pierwszy zbadają wysokość zarobków mieszkańców Śląska. Sondaż ma również wyjaśnić, jak na wysokość pensji przekładają się m.in. wykształcenie, wiek, płeć, wykonywany zawód i branża, wielkość firmy czy doświadczenie - tłumaczy Gabriela Pyjas, content manager serwisupraca-katowice.info.Po uzyskaniu odpowiedzi na pytania zostanie sporządzony obszerny raport, który będzie wyczerpującym źródłem wiedzy na temat śląskiego rynku pracy - dodaje.

Kwestionariusz zawiera 23 krótkie pytania. Jest podzielony na części dotyczące profilu ankietowanego oraz firmy lub organizacji, w której obecnie pracuje. Trzecia część dotyczy wysokości zarobków, otrzymywanych pakietów socjalnych, kwestii podwyżek i premii. Regionalne Portale Pracy przekażą 1 zł za każdą wypełnioną ankietę na Fundację Iskierka, która pomaga dzieciom z chorobą nowotworową.

Formularz dostępny jest
tutaj.

                  Patronatu medialnego udzielają: bielsko.biala.pl, nowiny.pl, gospodarkaslaska.pl,
infokatowice.pl, chorzowianin.pl, tarnowskiegory24.info, mojejaworzno.pl,
zywiecinfo.pl, lubliniec.info, dzielnica24.pl, jastrzebieonline.pl, zywiecki24.pl,
sosnowiczanie.net, jaw.pl, serwislokalny.com, wiadomoci.czesto.pl, regionalne.twojachwila.eu.

Partnerzy akcji to Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. W. Korfantego w Katowicach, Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej oraz Bielska Wyższa Szkoła im. J. Tyszkiewicza.

Źródło: Regionalneportalepracy.pl

Regionalne Portale Pracy pozwalają na przeglądanie oraz dodawanie ofert pracy ze Śląska. Łącznie serwisy odnotowują ponad 170 000 wizyt miesięcznie. Każde zamieszczone ogłoszenie dociera do dużej grupy potencjalnych pracowników. Na portalach zamieszczane są również praktyczne porady zarówno dla pracowników jak i pracodawców. Porady te są przygotowane przez specjalistów z zakresu prawa pracy, zatrudnienia i praktyków.

badaniezarobkow0116

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us