Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

GWIAZDKOWE PREZENTY - Prezenty dla Dzieci i dla... zwierzątek - pierwsza taka akcja

  • Autor 


mydayprezenty15 1Grupa pełnych dobrego serca ludzi postanowiła w tym roku podjąć trud zorganizowania zbiórki prezentów dla dzieci z Powiatowej Placówki Szkolno-Wychowawczej w Jaworznie.
Wychowankowie placówki, czyli popularnego Domu Dziecka szczególnie potrzebują w te dni świadomości, że nie są zapomniani, że komuś na nich zależy, że świat to nie tylko samotność, ale i dobre słowo, pamięć, serdeczność i wspólnota z innymi, mimo, że "na odległość".
Aby tę odległość przybliżyć, aby pomóc doświadczyć ciepła, możemy dodać swoja cegiełkę w akcji której prym wiedzie firma MydaY, a dołączyło kilka jaworznickich firm.

 

Co będzie mile widziane?
Przybory plastyczne, przybory piśmiennicze, zeszyty różnego typu, środki czystości - higieny osobistej - szczegóły na plakacie.

Ale dzieci to nie wszystko. Nasi bracia mniejsi, którzy tak jak my potrzebują naszego miłosierdzia mieszkający w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Chełmku również w  dzień Bożego Narodzenia są szczególnie wedle polskiej tradycji traktowane a oczekiwania wobec nich szczególne - czekamy, aż przemówią do nas.
Czy byliśmy dla nich dobrzy? Czy zawsze potraktowaliśmy je należnie? Dziś mamy okazję odkupić choć trochę nasze winy wobec nich i podarować im nieco strawy i artykułów pierwszej potrzeby, aby nie zmarzły, aby były zdrowe, aby może w końcu komuś coś powiedziały...

Potrzeby:
Koce, karmy różnego rodzaju, smycze, miski, zabawki, legowiska, żwirki, psie środki czystości, woda w butelkach 5l, środki owadobójcze, pielęgnacyjne.

UWAGA. Ofiarowując komuś prezenty, pamiętajmy, że muszą to być rzeczy nowe, oryginalnie zapakowane.
W zamian za serce każdy ofiarodawca otrzyma dyplom z podziękowaniem.

Akcja jest organizowana po raz pierwszy, a jej inicjatorzy Ania i Sebastian Pycia mają nadzieję na jej coroczne powodzenie.

Prezenty można zostawiać w specjalnie przygotowanych miejscach a są nimi:

NAILED IT, SOLARIUM TROPICANA-  ul. Sienkiewicza 15
SPARTA- ul. Inwalidów Wojennych 4
FABRYKA TALENTÓW- ul. Katowicka 31B
ART-COM- ul. Grunwaldzka 120
WRZOSOWA CAFE- ul. Piłsudskiego 19
REAL- ul. Katowicka 75, Mysłowice

mydayprezenty15 2

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us