Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Od jutra więcej niż kino w Jaworznie, czyli otwarcie Multikina!

 

Ronaldo PLAKAT1W piątek 20 listopada, w Galerii Galena zostanie otwarty multipleks Multikino! Mieszkańcy Jaworzna zobaczą, że Multikino to więcej niż kino!

Mieszkańcy Jaworzna już w piątek na wielkim ekranie będą mogli zobaczyć premierowo ?Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2?. Ponadto w repertuarze filmowym znajdą między innymi: ?Spectre? oraz ?Listy do M. 2?. Natomiast 27 listopada premierę będą miały: animacja ?Dobry dinozaur? oraz ?Most szpiegów?, czyli najnowszy film Stevena Spielberga z Tomem Hanksem w roli głównej.

Multikino to więcej niż kino, ponieważ poza najlepszą jakością projekcji, bogatym repertuarem filmowym oraz komfortem podczas oglądania filmów oferuje widzom również wyjątkowe wydarzenia specjalne, jak na przykład koncerty na wielkim ekranie, nocne maratony filmowe, projekcje dla kobiet czy filmowe poranki dla dzieci.

W najbliższy weekend w ramach Filmowego Tygodnia Detektywów na wszystkie dzieci będą czekały tajemnice, zagadki, niesamowitości i cała masa ekscytujących przygód.

21 listopada o 10.30 mali kinomani będą mogli zobaczyć ?Biuro Detektywistyczne Lassego i MaiCienie nad Valleby?,

a o 12.15 ?Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai: Stella Nostra?.

22 listopada o 10.30 na wielkim ekranie Multikino pokaże ?Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Sekret rodziny von Broms?,

a o 12.15 ?Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Cienie nad Valleby?.

Natomiast tydzień później, 28 i 29 listopada odbędą się pokazy pierwszego oficjalnego i w pełni autoryzowanego dokumentu ?Ronaldo? o jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. Twórcy filmu ?Senna? oraz ?Amy? tym razem zabiorą widzów w zdumiewającą podróż oraz pokażą, jak wygląda życie ikony futbolu w oku cyklonu.

Ten zadziwiający i fascynujący dokument jest przepełniony ciekawymi wywiadami, najwyższej jakości materiałami piłkarskimi oraz nigdy nie pokazywanymi materiałami archiwalnymi. Film pokazuje życie zawodowe oraz prywatne Cristiano Ronaldo będącego u szczytu swojej sportowej kariery. Ponadto w styczniu 2016 roku w Multikinie w Jaworznie rozpocznie się cykl ?Kino na Obcasach?, czyli wyjątkowe wieczory przygotowane z myślą o kobietach. To sposób by połączyć spotkanie z przyjaciółkami z wyjściem do kina. Seanse będą poprzedzały liczne atrakcje, animacje i prelekcje przygotowane zpartnerami wspierającymi projekt.
2015 11 19 163009

Więcej informacji oraz repertuar Multikina w Jaworznie można znaleźć na stronie www.multikino.p

***

Informacje o spółce Multikino:

Multikino jest pierwszym operatorem, który w 1998 roku uruchomił w Polsce kino wieloekranowe (multipleks). Od tego czasu Multikino wyznacza najwyższe standardy w budowie i prowadzeniu kin. Grupa prowadzi działalność w segmencie kinowym i dystrybucji filmów. Multikino jest operatorem 32 kin w 26 miastach Polski z łączną liczbą 262 ekranów i 54 949 miejscami. W sierpniu 2007 r. Multikino otworzyło wyjątkowe kino w centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie. Obiekt składa się z 8 nowoczesnych sal, w tym Sali Premierowej na 777 osób, wyposażonej w projektory cyfrowe Barco DP 4K, fenomenalny system dźwięku Martin Audio i największy w Europie ekran przystosowany do projekcji cyfrowej (prawie 300 m2). W sierpniu 2010 roku Grupa otworzyła pierwsze kino za granicą w Rydze (8 ekranów i 1620 miejsc), a we wrześniu w Wilnie (7 ekranów i 1547 miejsca). Multikino to więcej niż kino! To największe premiery filmowe oraz koncerty, maratony, transmisje sportowe, Opery HD, Kino na obcasach, Multibabykino i wiele więcej. Multikino to także oryginalna sieć kawiarni Cavablanca Cinema Cafe. Od lat Multikino jest partnerem najważniejszych festiwali filmowych w Polsce w tym Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Camerimage i Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Multikino jest w gronie światowych liderów kinowej cyfryzacji, dzięki wyposażeniu sal kinowych w projektory firmy BARCO i systemy do projekcji trójwymiarowej Dolby 3D. Sieć z powodzeniem prezentuje w technologii 3D: filmy, koncerty, wydarzenia sportowe, opery oraz balet. Multikino jest liderem cyfryzacji w Europie czyli technologicznego i jakościowego przełomu w branży kinowej.

Zaloguj się, by skomentować
Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us