Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Harcbieg - Charytatywnie dla Arturka

plakat dla arturka CustomDla Arturka harcerze robią bardzo wiele, wszak jego mama to osoba z harcerstwem związana od lat.

To taka przyjacielska, prawdziwa pomoc .

Harcbieg jest to przedsięwzięcie sportowe, które rozpoczęło się rok temu. Tym razem 5 edycja jest wyjątkowa dla harcerzy oraz mieszkańców Jaworzna, ponieważ pieniądze zbierane podczas tej edycji będą przekazane na leczenie Arturka Szustra, który choruję na mukowiscydozę. Od wielu lat harcerze pomagają Arturkowi, poprzez zbieranie oraz segregowanie zakrętek.

Tym razem chcą włączyć się do harcbiegu, zapraszając przy tym mieszkańców naszego miasta.

Do 9 listopada na stronie www.harcbieg.zhp.pl  możemy zgłosić swój lub zespołu udział poprzez wybranie konkurencji. Możemy wziąć udział biegnąc, jadąc na rowerze lub jadąc na rolkach. Następnie wybieramy dystans, jaki chcemy pokonać. Na koniec wystarczy na podane konto wpłacić cegiełkę w kwocie min. 11 zł .

Całkowita kwota, która zostanie zebrana podczas Harcbiegu, będzie przeznaczona na leczenie Arturka. W dniu 11 listopada biegniemy w dowolnym miejscu, o dowolnej godzinie.

Pamiętamy również o tym, aby udokumentować bieg poprzez aplikację np."Endomondo" , a następnie wysłać w specjalnym formularzu na stronie Harcbiegu.

W tym momencie stajemy się częścią ludzi, którzy swoją aktywnością pomagają innym. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w Harcbiegu.

 

Zaloguj się, by skomentować
Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us