Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Randka w ciemno - spektakl odwołany

 

UWAGA! przyczyn niezależnych od organizatora
spektakl zostaje odwołany.

Przepraszamy za niedogodności.

 

RANDKA FAC CustomSamotni, dwie przyjaciółki i dwóch przyjaciół, szukają poważnego związku w swoim życiu. Poważnego partnera na dobre i na złe. Każde z nich, robi to na swój sposób i ma inne oczekiwania. A jak się do tego zabierają, to już inna rzecz. Randka w   ciemno z ogłoszenia matrymonialnego doprowadza do wielu przezabawnych sytuacji. Czy im się uda znaleźć przyjazną duszę i towarzysza życia ?

Dom Kultury w Jeleniu i Teatr Palladium zaprasza na spektakl "Randka w ciemno", który odbędzie się w czwartek 19.11.2015r. o godzinie 19.00.

Bilety do nabycia: - Domu Kultury w Jeleniu, ul. Wiosny Ludów 1, tel: 32-614-3002.

- Sklep muzyczny 'Po schodkach "ul.Sienkiewicza

- Club Corner ul.Towarowa

 

Kanadyjski autor, Norm Foster, zawarł tu wszystko, co jest niezbędne w romantycznej komedii dla dorosłych. Randka w ciemno, na dwie pary to zmyślnie ułożona historia, sprawne dialogi, sensualne sceny oraz dużo śmiechu i zabawy. Samotność to nie jest najlepszy przyjaciel. Doskwiera nieraz aż do bólu. Jest to sztuka pokazująca, że osoby w średnim wieku  też marzą o miłości, gorących uczuciach, o tej jedynej i jedynym, i mają do tego prawo. A przy tym czują na plecach oddech uciekających lat. Może to już ostatni dzwonek i ostatnia szansa ?

Jeżeli szukasz dobrej zabawy i rozrywki, to ją właśnie znalazłeś. Nagłe i niespodziewane zwroty akcji czynią to przedstawienie bardzo atrakcyjnym i zaskakującym.

randka w ciemno e1444304209551

Zaloguj się, by skomentować
Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us