Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Biuro Intertour niewypłacalne - podróżni załamani

  • Autor 

intertourbankrutIntertour ogłosił niewypłacalność - jak podała telewizja TVN 24 krakowskie biuro podróży, którego oddział mieści się również w Jaworznie ogłosiło niewypłacalność.

Wielka to strata dla polskiego ruchu turystycznego, a i dla jaworznian korzystających z tanich wycieczek i wczasów w Bułgarii, Chorwacji, czy Czarnogórze.

Ponieważ biuro ma swą siedzibę w Krakowie, informacje na ten temat przekazuje urząd marszałkowski w Małopolsce.

Sprawa wynikła, jak dowiedzieliśmy się z wypowiedzi podinspektora Jacka Sowy z jaworznickiej komendy Policji, w wyniku zgłoszeń klientów biura, którzy mieli wyjechać na wczasy a jednak do wyjazdu nie doszło, bo, zostali poinformowani, że firma "splajtowała" W chwili obecnej za granicą przebywa około 180 osób, które muszą powrócić, a odbędzie się to na podstawie gwarancji ubezpieczeniowej jaką biuro podróży posiada.

Na wakacje być może nie pojedzie około 250 klientów, którym pieniądze, jak piszą media, zostaną zwrócone. Informacja między innymi znajduje się tutaj:

http://kontakt24.tvn24.pl/biuro-podrozy-oglosilo-niewyplacalnosc-zwykle-jezdze-na-wlasna-reke-zrobilem-wyjatek-to-byl-blad,175042.html

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us