Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

MANDAT zagra dwa koncerty na legendarnym Jarocinie

  • Autor 

mandat0715Z Mandatem nasz portal zna się bardzo dobrze. Towarzyszymy muzykom od zarania ich działalności artystycznej i obserwujemy razem z czytelnikami postępy, przobrażenia i wspinaczkę po szczeblach kariery. I oto w tym roku Mandat gra na imprezie muzycznej, która przyciąga ogromne rzesze słuchaczy, fanów. Zagra i to nie po raz pierwszy!
Niestety nas tam nie będzie, ale z chęcią o tym informujemy.

Pierwszy koncert nasz akapela zagra 18 lipca o godzinie 10.00 na "Scenia dla każdego".  W czasach, gdy festiwal uległ pewnej komercjalizacji, to w tej strefie czuć ducha tego starego, prawdziwego Jarocina.

To scena na polu namiotowym, a czas koncertu nie koliduje z koncertami z głównej sceny. To doskonały sposób, by trafić do tych którzy mają problem z zebraniem się z pola namiotowego na pierwsze koncerty. Mandat zagra dla Was właśnie tam.

 

Drugi koncert Mandat zagra 19 lipca o godzinie około 17-21 (jeszcze nie jest znana dokładna godzina) w spichlerzu polskiego rocka. Jako miejsce, w którym odbywają się różne projekty kulturalne, jest doskonałe do prezentacji nie tylko znanych gwiazd rocka, ale i młodych zespołów. (O spichlerzu można poczytać tutaj: http://spichlerzpolskiegorocka.pl/o-nas ). To wyjątkowe miejsce, w którym znajduje się także muzeum, ale i to, w którym również można poczuć klimat Jarocina sprzed dekad. Pierwszego dnia zagra tam TXN Xenna, drugiego Farben Lahre, trzeciego Mandat i De Łindows... (Rónwież opisywana nieraz w portalu MojeJaworzno kapela)

Poza jaworznicką gwiazdą, każdy miłośnik Jarocina znajdzie dla siebie coś dobrego. Na głównej scenie gwiazdą ma być Peter Hook grający Joy Division... Więcej informacji odnośnie programu imprezy: http://jarocinfestiwal.pl/

Trzeba dodać, że Mandat będzie prawdopodobnie jedynym zespołem, który zagra dwa koncerty podczas festiwalu. Dlatego nie pozostaje nic innego, jak podziwiać rodzimą gwiazdę na legendarnej scenie polskiej muzyki! ZAPRASZAMY!

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us