Najpiękniejszy Dzień Dziecka jak co roku ze stowarzyszeniem JMM
- Autor Alex
Impreza odbyła się w sobotę, 24 maja,Jak zwykle członkowie stowarzyszenia JMM stanęli ponad poprzeczką, stawianą co rok coraz wyżej.
W przygotowaniach i w prowadzeniu całości wzięli udział oczywiście członkowie JMM wraz z szefem Stowarzyszenia, Panem Pawłem Silbertem i całym zarządem.
Mnóstwo atrakcji było obleganych przez rodziców, którzy wraz z dzieciakami czekali w kolejkach na swoje pięć minut przy każdym stanowisku. A było tego co niemiara. Zamki dmuchane, stanowiska malowania twarzy, plecenia włosów, zagadek, rysunków. Była Policja i Straż miejska prezentująca swoje atrybuty, byli motocykliści, fani MPWIKu i wiele innych. Na scenie prezentował się zespół Zadyrygowani, a kulminacyjnym momentem było odśpiewanie piosenki "Bądźmy razem", która stała się nieformalnym symbolem Stowarzyszenia. Co ciekawe w wykonaniu wziął udział autor słów tej piosenki Alex, który również zaśpiewał kilka własnych utworów poświęconych naszemu miastu.
Na zakończenie w niebo pofrunęły setki baloników oczywiście w kolorze pomarańczowym.
Tak więc spokojnie możemy czekać na kolejny Dzień Dziecka z JMM już za rok.
{gallery}dzdziecka25{/gallery}
W przygotowaniach i w prowadzeniu całości wzięli udział oczywiście członkowie JMM wraz z szefem Stowarzyszenia, Panem Pawłem Silbertem i całym zarządem.
Mnóstwo atrakcji było obleganych przez rodziców, którzy wraz z dzieciakami czekali w kolejkach na swoje pięć minut przy każdym stanowisku. A było tego co niemiara. Zamki dmuchane, stanowiska malowania twarzy, plecenia włosów, zagadek, rysunków. Była Policja i Straż miejska prezentująca swoje atrybuty, byli motocykliści, fani MPWIKu i wiele innych. Na scenie prezentował się zespół Zadyrygowani, a kulminacyjnym momentem było odśpiewanie piosenki "Bądźmy razem", która stała się nieformalnym symbolem Stowarzyszenia. Co ciekawe w wykonaniu wziął udział autor słów tej piosenki Alex, który również zaśpiewał kilka własnych utworów poświęconych naszemu miastu.
Na zakończenie w niebo pofrunęły setki baloników oczywiście w kolorze pomarańczowym.
Tak więc spokojnie możemy czekać na kolejny Dzień Dziecka z JMM już za rok.
{gallery}dzdziecka25{/gallery}