Wiosenny wieczór z poezją i muzyką
- Autor Alex
16 maja, w piękny wiosenny wieczór z publicznością biblioteki w Jaworznie spotkali się jaworzniccy twórcy i artyści.
Wiosna w rozkwicie to temat spotkania ale nie tylko o wiośnie było.
Wiersze Pani Alicji Dudek spełniały ten warunek, ale było i o uczuciach i przyjaźni, i miłości, a czytały je Panie Anna Serwatka, Aleksandra Bzowska i Anna Ptaszkiewicz-Godzina.
Muzycznie ubarwili całość muzycy" Agnieszka Bakałarz, Anita Sułkowska Zofia Psiuk i Kuba Kasperkiewicz wykonując utwory z kręgu muzyki klasycznej.
Natomiast w świat piosenki autorskiej wprowadził Aleksander Tura, śpiewając swoje własne utwory.
Zdjęcia zawdzięczamy Panu Jackowi Maliszczakowi.
{gallery}adudek160524{/gallery}