Pora pikników rodzinnych - Tym razem SP 1
- Autor Alex
Piknik rodzinny w ramach Akademii Bezpieczeństwa w Szkole podstawowej nr 1 rozpoczął serię pikników, które będą odbywać się w szkołach do wakacji.
Na boisku Szkoły ustawiło się wiele stoisk z atrakcjami dla dzieci i dorosłych - rodziców.
Można było wziąć udział w konkursach, dowiedzieć się wiele na temat bezpieczeństwa od policjantów, Strażników miejskich ale i od urzędników czy też członków Gminnej Komisji Rozwiązywania problemów Alkoholowych, która to komisja wspiera działania szkół w ramach rodzinnych inicjatyw.
Zapraszamy do obejrzenia serii zdjęć z tego, co działo się 12 maja na terenie SP nr 1
{gallery}PiknikSP1120523{/gallery}