Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Rocznica zbrodni smoleńskiej

  • Autor 
Rocznica zbrodni smoleńskiej

rocznicasmolensk100423 9Po tym, co Rosja wraz z Putinem wyczynia na Ukrainie, po wielu innych oznakach, dziś już wiadomo, że katastrofa smoleńska to nie był zwykły wypadek.

Dziś wiadomo, że w nieszczęście to zamieszane były władze Rosji, chcące pozbyć się niewygodnych osób , Polaków, a przede wszystkim Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego.

On to wydatnie przeszkadzał totalitarnemu państwu w realizacji militarnych planów zapanowania nad coraz to większymi obszarami i narodami. 

rocznicasmolensk100423 1Niestety ucierpiała na tym polska elita polityczna, która równe 13 lat temu leciała na obchody zbrodni Katyńskiej. 96 osób zginęło w tajemniczych okolicznościach, które dziś, sę już jasne. 

Ostatnio Prezydent Ukrainy będąc w Polsce dał jednoznaczną opinię na temat Smoleńska i katastrofy,

wskazując na Rosję, jako na sprawcę tego wydarzenia. 

Wszelkie badania naukowe największych światowych autorytetów w dziedzinie wypadków lotniczych bez wątpienia definiują wypadek jako zbrodnię. 


rocznicasmolensk100423 310 kwietnia 2023 roku władze Prawa i Sprawiedliwości z Panem Dariuszem Starzyckim na czele, w Jaworznie złożyły wieniec pod Pomnikiem Niepodległości i wzięły udział w mszy świętej za ofiary katastrofy. 

Od 13 lat świętujemy również w Jaworznie rocznice Smoleńska, a w 96 miesięcznicę tragedii jaworznianie wzięli udział w uroczystościach centralnych w stolicy, w tym w odsłonięciu pomnika upamiętniającego ofiary katastrofy., o czym pisaliśmy w TYM ARTYKULE.  

W Jaworznie wspomnieniowo zainicjowano wystawę fotografii Aleksandra Tury z tego wydarzenia.
O wystawie można przeczytać TUTAJ

rocznicasmolensk100423 11

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us