Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: [ROOT]/images/galeriesimple/nordwalkzima23
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeriesimple/nordwalkzima23
Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Po raz pierwszy pomaszerowali w zimie. W Ciężkowicach.

  • Autor 
Po raz pierwszy pomaszerowali w zimie. W Ciężkowicach.

nordicwalkzimowy110223MJ 53Chodzenie z kijkami nie ma barier. Mimo mrozu ponad 120 osób poszło trasą tradycyjnego rajdu ciężkowickiego Nordic Walking. 
Pod patronatem prezydenta Jaworzna ośmiokilometrowy przemarsz rozpoczął się o godzinie 10 a cała impreza zakończyła się grubo po wybiciu południa. Bo rajd NW to nie tylko chodzenie ale i spotkanie się z przyjaciółmi, skorzystanie z gorących posiłków, wesołe losowanie nagród oraz zrobienie niezliczonej ilości zdjęć aby móc pochwalić się w mediach społecznościowych swoja aktywnością - zamiast siedzenia przed telewizorem w domu. 
Były i VIPy, a jakże. Wśród uczestników, choć nie zawsze maszerujących znaleźli się: Zastępca prezydenta Jaworzna pan Łukasz Kolarczyk, Szef Prawa i Sprawiedliwości w Jaworznie, pan Dariusz Starzycki, Radna Sejmiku Śląskiego Pani Jadwiga Baczyńska, A ze strony naszych Radnych pan Mirosław Pieczara, Dawid Domagalski i Mariusz Kowalski. 
Przy okazji przypominamy piosenkę o jaworznickich Nordic Walkerach 

 

Zapraszamy do obejrzenia sporej galerii zdjęć z przedpołudnia sobotniego w Ciężkowicach. 

 {gallery}nordwalkzima23{/gallery}

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us