Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Karczma Piwna NSZZ Solidarność

  • Autor 
Karczma Piwna NSZZ Solidarność

karczmapiwna101222 317Karczma piwna to doroczne święto Braci Górniczej, które zarezerwowane jest wyłącznie dla mężczyzn. Wstępu na imprezę nie mają kobiety, bowiem podczas spotkania gwarków dzieją się rzeczy, które nigdy nie powinny napotkać na wzrok białogłowy, podobnie jak uszy damy nie powinny usłyszeć.

Tak więc niewiele z tego, co działo się w hali ZG Sobieski ujrzą oczy naszych czytelników, Ale kilka migawek oczywiście jest.

A była to Karczma Piwna Organizacji związkowej NSZZ Solidarność ZG SObieski, która po dwóch latach przerwy mogła się w końcu odbyć.

Impreza trwa cztery godziny podczas których załatwia się wiele związkowych, w tym piwnych spraw, rozmawia się na tematy będące w innych miejscach tematami tabu i przy zimnym, schłodzonym do około
5 stopni celsjusza piwie bawi się przy występach kabaretowych.

Karczmę w dniu 10 grudnia zaszczycili swoją obecnością, oprócz oczywiście dostojników górniczych, sam Przewodniczący NSZZ Solidarność Piotr Duda, a ze strony miasta Pan Łukasz Kolarczyk, Zastępca Prezydenta Jaworzna, Pan Tadeusz Kaczmarek - przewodniczący Rady Miejskiej, Pełnomocnik PiS
w Jaworznie Pan Dariusz Starzycki oraz radni: Dawid Domagalski, Mirosław Pieczara i Maciej Stanek.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Karczmy Piwnej NSZZ Solidarność 2022.


Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us