Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Służba cywilna świętowała w Komendzie Miejskiej Policji

  • Autor 
Służba cywilna świętowała w Komendzie Miejskiej Policji

dziensluzbcywilnych 79W środę, 9 listopada odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Pracownika Korpusu Służby Cywilnej. Podziękowania pracownikom cywilnym Miejskiej Komendy Policji w Jaworznie złożył Komendant insp. Piotr Uwijała oraz Prezydent Miasta Jaworza Paweł Silbert z Zastępcą Łukaszem Kolarczykiem.

Podczas uroczystego apelu Komendant Miejskiej Policji w Jaworznie ins. Piotr Uwijała złożył na ręce pracowników podziękowania. Ponadto wyraził wdzięczność za trud i zaangażowanie jakie w pracę wkładają pracownicy cywilni jaworznickiej komendy.

Podziękowania za zaangażowanie i profesjonalizm w wykonywaniu codziennych obowiązków, zwłaszcza w tym roku, w którym obchodzona jest 100. rocznica ustanowienia Służby Cywilnej, złożył także Prezydent Miasta Jaworzna Paweł Silbert.Podczas uroczystości pięciu strażników otrzymało również podziękowania za zaangażowanie i wkład pracy w działanie jaworznickiej Straży Miejskiej.

Dzień Pracownika Korpusu Służby Cywilnej jest to święto obchodzone corocznie 11 listopada od 2000 roku w Narodowe Święto Niepodległości w celu podkreślenia znaczenia roli służby cywilnej i administracji państwowej. Tekst - www.jaworzno.pl.

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us