Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Koncert Trzech Seniorów - Inauguracja Tygodnia Seniora

  • Autor 
Koncert Trzech Seniorów - Inauguracja Tygodnia Seniora

voiceseniorija200922 2Przekazaniem Kluczy do Bram Miasta seniorom, Zastępca Prezydenta Jaworzna Łukasz Kolarczyk zainaugurował kolejną edycję Tygodnia Seniora. Już po raz szósty najstarsi jaworznianie będą mogli skorzystać z wielu przygotowanych dla nich atrakcji. Pierwszą był koncert uczestników programu telewizyjnego „THE VOICE SENIOR” – jaworznianina Jerzego Hermana, Krzysztofa Prusika oraz Andrzeja Bilińskiego.

Zastępca Prezydenta Łukasz Kolarczyk przekazał symboliczne klucze do bram miasta przedstawicielom seniorów jaworznickiej poetce Pani Alicji Dudek i Panu Jerzemu Hermanowi, który był jedną z gwiazd z koncertu. Życzył również, w imieniu swoim oraz Prezydenta Miasta Pawła Silberta, jaworznickim seniorom dobrej zabawy i zachęcał do korzystania z atrakcji przygotowanych w ramach Tygodnia Seniora.
Trzygodzinny koncert był przeglądem wielu gatunków muzycznych, wieli epok w historii muzyki rozrywkowej. Każdy z Panów pokazał inne preferencje w śpiewaniu, inne ulubione rytmy, ale wszystkie piosenki łączyło jedno - miłość do muzyki i do kontaktu z publicznością. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z koncertu. 

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us