Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Plac zabaw na plantach będzie wyremontowany

  • Autor 
Plac zabaw na plantach będzie wyremontowany

placzabawdo 0722 10Jak podaje portal jaworznickiego Urzędu Miejskiego www.jaworzno.pl.w tym roku zostanie wyremontowany plac zabaw na plantach w pobliżu galerii. 
Za przytoczoną stroną cytujemy:

Zgodnie z decyzją Prezydenta Miasta Pawła Silberta, stary, wysłużony plac zabaw na jaworznickich Plantach zostanie zastąpiony przez nowoczesną przestrzeń dla najmłodszych. Prace modernizacyjne mają zakończyć się w listopadzie 2022 r. Umowę z wykonawcą podpisano 22 lipca.(...)

Podstawowymi założeniami modernizacji nowego placu jest przede wszystkim bezpieczeństwo dzieci. (...)

Pod uwagę brano trwałość – urządzenia i wyposażenie będą wykonane z materiałów odpornych na zniszczenie i warunki atmosferyczne. Ponadto plac będzie wyposażony w nowoczesne urządzenia, które będą zapewniały dzieciom najlepszą zabawę i rozwój ruchowy.

Dodatkowo zostanie wykonane nowe ogrodzenie i nawierzchnia oraz zostanie dodane wyposażenie typu kosze na śmieci i ławki, z których rodzice będą mogli doglądać swoich pociech. Nowy plac zbuduje firma PRO-MB z Chorzowa. Koszt to prawie milion złotych.

A my zapraszamy do ostatniego "przeglądu fotograficznego dotychczasowego placu zabaw, po którym niedługo zostaną jedynie wspomnienia.


Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us