Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Niezwykłe wydarzenie i niezwykły sukces

  • Autor 
Niezwykłe wydarzenie i niezwykły sukces

 

Kubica12 maja 2022 r. w Sali Sejmu Śląskiego w Katowicach odbyło się spotkanie Śląskiej Kurator Oświaty Pani Urszuli Bauer z tegorocznymi Laureatami, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2021/2022 i zostali wielokrotnymi zdobywcami tego tytułu. Zostali oni uhonorowani przez Panią Kurator listami gratulacyjnymi oraz nagrodami.

Wśród 7. uczniów województwa śląskiego, którzy zdobyli trzykrotnie tytuł Laureata znalazł się uczeń klasy 8 Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Jaworznie

Szymon Kubica

Szymon otrzymał w tym roku szkolnym  tytuł Laureata z języka angielskiego, matematyki i fizyki, uzyskał też tytuł Finalisty z chemii. Szymon został również nagrodzony jako jedyny Laureat z fizyki w całym województwie śląskim za zdobycie max liczby punktów z tego konkursu. W ubiegłym roku szkolnym 2020/2021 uczeń ten otrzymał również tytuł Laureata z języka angielskiego i tytuł Finalisty z matematyki. Szymon jest też jedynym ósmoklasistą z Jaworzna, który może się poszczycić takimi sukcesami.

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us