Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Dzień Dziecka ze Stowarzyszeniem Jaworzno Moje Miasto - Część Druga

  • Autor 
Dzień Dziecka ze Stowarzyszeniem Jaworzno Moje Miasto - Część Druga

dzdzieckaJMM22rynek 1 7 3Sobotnie popołudnie na jaworznickim rynku zostało zagospodarowane przez Stowarzyszenie Jaworzno Moje Miasto, którego członkowie kilka przedpołudniowych godzin spędzili na zorganizowaniu atrakcji w pięciu punktach na mapie miasta. O tej, pierwszej części dnia pisaliśmy TUTAJ.

Już około godziny 15 na rynku zaczęło się robić gęsto, choć aura nie sprzyjała obecności na płycie głównego placu miasta. Co rusz słońce zachodziło i zaczynało kropić, toteż mieszkańcy chowali się gdzie mogli, ale już po kilkudziesięciu minutach, niebo rozpogodziło się i słońce osuszyło bruk, na którym pojawili się jaworznianie z dziećmi. Program był dość skondensowany i obejmował występy artystyczne słuchaczy Fabryki Talentów, którzy zaśpiewali pieczołowicie przygotowane piosenki. 

W przerwach między nimi zebrani przed sceną uczyli się piosenki napisanej specjalnie na dzień Dziecka i zaśpiewanej przez najmłodszych uczniów fabryki. 

dziendzieckajmm2022 403W Miejskiej Bibliotece publicznej został zorganizowany punkt rozdawania nagród zdobytych podczas przedpołudniowych zmagań z zadaniami i zagadkami. 

Swój skromny akcent zaznaczył wyrośnięty już z dziecięcego wieku Alex, który zaśpiewał kilka własnych piosenek, nawiązujących do wiosny i do dziecięcej beztroski. 

Na koniec, tuż przed godziną 17 na rynku pojawiły się setki baloników w barwach JMM które zostały wypuszczone do nieba z życzeniami spełnienia marzeń dla wszystkich dzieci i w rytm piosenki "Bądźmy razem". . 
My mamy oczywiście zdjęcia dla naszych czytelników. 


Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us