Menu

ogłoszenie bezpłatne

Siódmy Ciężkowicki Rajd Nordic Walking

  • Autor 
Siódmy Ciężkowicki Rajd Nordic Walking

nordicwalk230222 3Po raz siódmy w Ciężkowicach za sprawą stowarzyszenia Mieszkańcy Dla Ciężkowic oraz tamtejszej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej, we współpracy z Urzędem Miejskim w Jaworznie i MCKiS, NSZZ Solidarność ZG Sobieski oraz pod patronatami Wicemarszałka Woj. Śląskiego Pana Dariusza Starzyckiego oraz Prezydenta Jaworzna, Pana Pawła Silberta odbył się w Ciężkowicach doroczny rajd Nordic Walking.


W tym roku przystąpiło do niego około 250 zawodników, w tym część oficjalnie, a część bez zapisów, tylko dla przyjemności, A maja czego żałować bo wśród uczestników mających swoje numery, losowano atrakcyjne upominki.

Jak zwykle na chętnych czekał słodki poczęstunek ale i tradycyjny chleb ze smalcem i ogórki kiszone oraz dla zmęczonych chodziarzy żurek.

Podczas rajdu zbierano środki na ważny cel - na leczenie Maksia Tomali - i my zapraszamy do wsparcia chłopca, którego czeka długie i ciężkie leczenie. Link podajemy tutaj - https://www.facebook.com/profile.php?id=100070776053562

Grupa walkerów i ich wspomagających obfitowała w osoby z pierwszych stron gazet, a byli nimi wymienieni wcześniej Prezydent Jaworzna, Wicemarszałek Województwa, ale i Zastępca Prezydenta, Pan Łukasz Kolarczyk, przewodniczący NSZZ Solidarność Pan Waldemar Sopata, oraz Radni w osobach Pani Teresy Kondoszek i Panów Macieja Stanka i  Mirosława Pieczary.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze startu i mety rajdu.


Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us