Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Lotos - pamiętamy kto chciał sprzedać Rosjanom

  • Autor  Drwal
Lotos - pamiętamy kto chciał sprzedać Rosjanom

lotosstacja"Dziś tematem nr 1 jest kwestia konfliktu zbrojnego na Ukrainie.

Rząd polski prowadzi szereg działań na arenie międzynarodowej i w kraju, które przekładają się na pomoc Ukrainie, jej obywatelom i zapewniają ochronę polskich granic.


Ostatnia wizyta Prezydenta USA tylko potwierdziła silną pozycję Polski. Ale od momentu wybuchu konfliktu zaskakującym jest postawa polityków opozycji. Można mieć wrażenie jakby w tym wypadku nie wiedzieli jak się zachować. Wizyta Prezydenta Stanów Zjednoczonych też była im nie na rękę. Opozycja chciałaby marginalizacji Polski i przypisania za to winy rządowi PiS.

Przechodząc płynnie do naszego lokalnego podwórka zaskakującym dla jaworznickiej społeczności okazał się ostatnio wpis w mediach społecznościowych opublikowany przez jaworznickiego posła PO.

A czytamy w nim o tzw. trójpaku antyputinowskim, który zakłada m.in. modernizację polskiej armii i STOP wyprzedaży majątku narodowego.

Jeżeli Pan poseł nie wie to warto przypomnieć, że to jego polityczny mentor Donald Tusk w 2011 roku mówił, iż nie ma powodów, by powstrzymać sprzedaż Lotosu Rosjanom, a powszechnym jest fakt, że za rządów PO-PSL miało miejsce rozbrajanie polskiej armii, a nie jej modernizacja.

Panu posłowi zdecydowanie lepiej idą relacje z pobytu w Beskidzie Żywieckim czy te z sadzenia drzewek owocowych. Wszak trzeba przyznać, że Panu posłowi z łopatą nawet do twarzy.

                                                                                                                 Drwal.........................

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us