Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Parkingowy strzał w kolano - Felieton - Komentuje Drwal

  • Autor  Drwal
Parkingowy strzał w kolano - Felieton - Komentuje Drwal

parking2Tego jeszcze nie było.

Jaworznicki internetowy brukowiec donosi, że Jaworznicki poseł PO piszę do Komendanta Miejskiego Policji w Jaworznie, w sprawie płatnych parkingów, tym samym albo nie wie albo celowo stanął w kontrze do swojego kolegi – prezesa jaworznickiej spółdzielni, a w Radzie Miejskiej przewodniczącego klubu… Koalicji Obywatelskiej.

Żeby rzec bardziej dosłownie „strzelił w kolano” - pytanie czy sobie czy jemu? Poseł po interwencjach mieszkańców w swoim piśmie sugeruje nadużycia i próby wyłudzania pieniędzy.

Takie stwierdzenia to ciężka artyleria wysunięta wobec firmy, która działa m.in. na terenach spółdzielni i jak można domniemywać na jej zlecenie.

parkin3Owszem, jeżeli chodzi ostatnio o nasze miasto to problem parkingów za "kilkaset złotych na minutę" faktycznie zaczął narastać, ale na terenach prywatnych, a w lwiej części to tereny właśnie największej spółdzielni mieszkaniowej w mieście, której prezesuje radny KO. I tu nasuwa się pytanie o cele i powody.

Wszystko wskazuje na to, że to swego rodzaju wewnętrzna próba sił na terenie Jaworzna po stronie opozycji.

Pytanie tylko czy ów poseł, który przewodniczy regionalnej Platformie Obywatelskiej podejmując takie działania przeciwko własnym radnym nie udowadnia jedynie swojej słabości i chce wyeliminować niewygodną, wewnętrzną opozycję? No bo chyba nikt nie uwierzy już w te bajki, że Platformie Obywatelskiej zależy na mieszkańcach…


                                                                                    Drwal

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us