Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Jerzy Herman, jaworznianin który zawładnął sercami widzów TVP 2...

  • Autor 
Jerzy Herman, jaworznianin który zawładnął sercami widzów TVP 2...


jerzy herman jaworzno voice of senior 3Przygoda w programie Voice of senior nie skończyła się dla naszego sąsiada, jaworznianina, Jurka Hermana.

Będzie śpiewał i śpiewał jeszcze w wielu miejscach i wiele lat - z takim powerem nie da się spocząć na laurach

Jerzy bez problemu przebrnął przez wszystkie etapy telewizyjnego Show, dostając się do ścisłego finału.

Jeden z niewielu uczestników, którzy w swoim życiu nie zajmowali się zawodowo wokalistyką.

Tym bardziej należą mu się słowa uznania i wielkie, wielkie gratulacje.

jerzy herman jaworzno voice of senior 1O ile w pierwszych etapach Jerzy stał na równie wysokim poziomie jak inni uczestnicy, to w finale piosenką Born To Be Wild (Easy Rider) zespołu Steppenwolf z 1969 roku zdystansował ich, przeskoczył o dystans, rozbił bank, zawładnął sceną, zaszokował sceptyków, czyli mówiąc slangiem młodzieżowym, pozamiatał.

Niestety dla jurorów mamy gorzkie słowa ale to, że je mamy niech wystarczy za ocenę ich pracy. Sprawiedliwości nie stało się zadość i były przypadki, a szczególnie jeden, kiedy to widzowie byli zbulwersowani decyzją w półfinale.

O wiele milej byłoby oglądać zmagania najlepszych, kiedy wystąpiliby naprawdę najlepsi w wokalnym rzemiośle, a nie wybrani z powodu dziwnych sentymentów.

Jurek nie wygrał, nie zgadzamy się z decyzją telewidzów, którzy głosowali smsowo, ale nasze serca i emocje są z Nim i czekamy aż znów pojawi się na scenach jaworznickich klubów, czy jednostek kultury. 

Dla naszych czytelników mamy oryginalne zdjęcia naszego Jurka Hermana wykonane podczas miejskiego konkursu pod nazwą Forum Muzycznych Talentów 2015.
jerzy herman jaworzno voice of senior 4Jerzy Hermanjerzy herman jaworzno voice of senior 2

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us