Dożynki w Byczynie
- Autor Alex
5 września na Byczyńskim rynku odbyły się tradycyjne dożynki, podczas których rolnicy dzielnicy świętowali zakończenie kolejnego sezonu na roli.
Wśród występów artystycznych i przygotowanych atrakcji związanych ze świętem plonów byczynianie bawili się wybornie,.
Jednym z organizatorów, którzy przygotowali stoiska z konkursami i prezentacjami Był jaworznicki MZDiM.
Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z popołudnia na byczyńskim rynku.
{gallery}dozynkibyczyna2021{/gallery}
Artykuły powiązane
- Powracamy do dożynek
- Dożynki w Byczynie 2022
- Dożynki Miejskie 2019 zakończyły kolejny sezon rolniczy
- Drapieżne ptaki - piękno samo w sobie - na dożynkach w Byczynie
- Byczyńskie Dożynki jak zwykle pełne atrakcji
- Jaworznickie dożynki za nami. Czas na przygotowania do zimy
- Dożynki w Byczynie zgodnie ze zwyczajem