Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Jarosław Gowin - spotkanie z politykiem

jargowin33Na zaproszenie Pana Andrzeja Dubiela - rzecznika prasowego Prawicy Rzeczypospolitej Marka Jurka do naszego miasta zawita Jarosław Gowin - prezes Polski Razem Zjednoczonej Prawicy. Spotkanie odbędzie się 19 maja (wtorek) o godzinie 18.30 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaworznie. To już kolejne tego rodzaju wydarzenie organizowane w ostatnim czasie przez środowisko Prawicy Rzeczypospolitej. Były minister sprawiedliwość podczas wizyty w naszym mieście będzie mówił na temat ?Wolność gospodarcza szansą dla Polski?. Organizatorzy przewidują także czas na pytania i dyskusję.

 

Jarosław Gowin ? absolwent filozofii, doktor nauk politycznych, senator VI kadencji, poseł na Sejm VI i VII kadencji, od 2011 do 2013 minister sprawiedliwości, założyciel i prezes Polski Razem, przewodniczący klubu parlamentarnego Zjednoczona Prawica.
Jako minister sprawiedliwości wdrażał życie m.in reformę deregulacji zawodów. M.in dzięki tym zmianom Polska awansowała o kilkanaście pozycji w raporcie wolności gospodarczej prowadzonej przez Bank Światowy.

jargowinpl3

Zaloguj się, by skomentować
Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us