Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 2573
Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Byczyna: Rusza dystrybucja kalendarza strażackiego

  • Autor  Aleksandra Urbanik

 

kalendarzbyczyna3
W sobotę 28 listopada Ochotnicza Straż Pożarna w Byczynie rozpoczyna kolportaż kalendarza na 2021 rok. Akcja ta od wielu lat cieszy się życzliwym przyjęciem oraz zainteresowaniem mieszkańców Byczyny i Jaworzna, w których ręce trafia kilkaset sztuk kalendarzy.

Dotychczas strażacy w okresie przedświątecznym spotykali się bezpośrednio z mieszkańcami Byczyny, aby wraz z dobrym słowem na nadchodzące święta Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok, ofiarować także kalendarz. W obecnym czasie zdecydowano się jednak zmienić formułę akcji. Ze względu na ryzyko epidemiczne nie będzie tradycyjnych odwiedzin druhów w domach mieszkańców, co wynika z troski zarówno o zdrowie byczynian, jak i strażaków.

Począwszy od tego weekendu, kalendarz będzie można otrzymać w wyznaczonych, centralnych punktach dzielnicy. W sobotę od około godziny 6:30 do 11-12:00 odnajdą Państwo strażaków na byczyńskim rynku, ulicy Gwardzistów przy sklepie spożywczym, w Cezarówce Dolnej przy stacji benzynowej, a także w okolicach sklepu Delikatesy Centrum. W niedzielę dystrybucja kalendarza będzie miała miejsce przy kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Byczynie w godzinach 7:30 – 12:30. Natomiast od poniedziałku kalendarze OSP Byczyna czekać będą na Państwa w sklepach w całej dzielnicy.

Jak podkreślają strażacy, kalendarz nie ma ustalonej z góry ceny, można otrzymać go za darmo bądź też wrzucając do puszki dowolną sumę, której przeznaczeniem będzie dalsza działalność statutowa jednostki. Gorąco zachęcamy do wsparcia w ten sposób Ochotniczej Straży Pożarnej w Byczynie.

Aleksandra Urbanik
kalendarzbyczyna2               

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us