Menu

ogłoszenie bezpłatne

Zapraszamy do wzięcia udziału w charytatywnej akcji CEGIEŁKA – LIST OD ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

  • Autor 

 

oliwiahylalistZapraszamy do wzięcia udziału w charytatywnej akcji CEGIEŁKA – LIST OD ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA.
 
Kupując taką cegiełkę Twoje dziecko otrzyma pocztą List od świętego Mikołaja, a cały dochód zostanie przekazany na leczenie bardzo dzielnej, małej dziewczynki – Oliwki.

A teraz pora na kilka szczegółów :)

List jest kolorowy, ma świąteczne motywy, jest po prostu piękny!
Ma format A4 i wykonany jest na grubym, kredowym papierze. Treść życzeń jest nasza, autorska, od serca. Święty Mikołaj odręcznie wypisze dedykację dla Twojego Dziecka - na przykład „Kochany Wojtusiu”, „Droga Julko”.... Wierzymy, że ten list będzie pięknym uzupełnieniem prezentu, który przygotowaliście dla Waszych Pociech. Może też wzmocnić wiarę w Świętego Mikołaja, tym bardziej, że w obecnym czasie pandemii, tradycyjne wizyty Mikołajów w domach na pewno zostaną mocno ograniczone.

Cały dochód ze sprzedaży Listu zostanie przekazany na leczenie małej Oliwki, u której w sierpniu tego roku zdiagnozowano rdzeniowy zanik mięśni SMA 1. Ratunkiem dla Dziewczynki jest najdroższy lek świata, którego cena wynosi ponad 9 milionów złotych. Wokół Oliwki i jej Rodziców bardzo szybko zebrała się grupa niezwykle zaangażowanych ludzi, prężnie działających pod szyldem „Rycerze Oliwki”.

Ich zapał i optymizm jest wielki! W bardzo krótkim czasie zdołali zorganizować koncerty, festyny, kabarety, zawody sportowe, maratony biegowe, loterie fantowe, kiermasz ciast. Za pośrednictwem Fundacji Siepomaga trwa nieprzerwana zbiórka pieniędzy, a także kiermasz książek i licytacje wszelakich przedmiotów i usług. Wszystkie te działania przyniosły już wielki efekt i na koncie zbiórki dla Oliwki jest już ponad 2,5 miliona złotych.

Czas odgrywa tu dużą rolę - stąd nasza niezwykła mikołajowo-świąteczna propozycja.

A teraz najważniejsze - JAK KUPIĆ LIST?

1. Pod tym linkiem dokonaj wpłaty 25 złotych ( lub większej ;) ), a w polu „słowa wsparcia” napisz dla kogo List ma być wysłany (np. List dla Wojtusia Nowaka)
https://www.siepomaga.pl/list-od-swietego-mikolaja

2. Opłać wysyłkę Listu - 6,30zł (list polecony) na konto:
Anna Pawełczyk ING 79 1050 1214 1000 0091 0221 2421
W tytule przelewu napisz imię i nazwisko dziecka wraz z adresem na jaki ma być wysłany List

3. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości napisz - list_od_mikolaja@o2.pl
lub tu: https://www.facebook.com/pawelczyk.anna
albo zadzwoń - 508 441 556

Jeżeli macie Państwo kolorową drukarkę, to jest również możliwość przesłania Listu w formacie PDF na podany przez Państwa adres mejlowy. Wtedy cena Listu-cegiełki to 25zł.

oliwiahylaPowrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us