Menu

ogłoszenie bezpłatne

Walczyli z koronawirusem - zniszczył ich pożar!

  • Autor 

zrzutkaseba 1200

Pomóżmy zawsze uśmiechniętej Ani i pracowitemu Sebastianowi - Los pozbawił ich sporej wartości majątku.
Cytujemy ich prośbę.

Przez ostatnie miesiące w naszą branżę bardzo uderzył koronawirus. Przez 12 tygodni byliśmy pozbawieni dochodu, ale w czerwcu pojawiło się światełko w tunelu. Zaczęliśmy robić to co kochamy najbardziej - prowadzić animacje podczas przyjęć urodzinowych czy też wesel. Coraz większą popularność zyskiwał nasz niezawodny Zamek Gigant Spiderman... atrakcja, która jak się tylko pojawiła na domowej działce - gwarantowała moc atrakcji i niezapomnianych wrażeń.

Dzisiejszej nocy stała się rzecz straszna. Prawdopodobnie od zwarcia w instalacji elektrycznej w naszym garażu spłonęła nie tylko nasza przyczepka, zamek dmuchany Spiderman, ale i wiele innych rzeczy. 2 letni zamek nawet nie zdążył się zwrócić, a w obecnej sytuacji finansowej nie stać nas na inwestycję w zakup nowego Zamku Giganta i tutaj zwracamy się do Was z prośbą.

Chcemy Was poprosić o wsparcie, ale nie oczekujemy nic za darmo.

LINK DO AKCJI NA PORTALU ZRZUTKA >>KLIKNIJ<<

Jeśli Twoja sytuacja finansowa pozwala na wsparcie naszej działalności to przy wpłacie 350 zł gwarantujemy, że w przyszłym roku "stawimy" się w odległości 50 km od Jaworzna na Waszym ogródku zostawiając do dyspozycji na cały dzień Gigantyczny Zamek Dmuchany (poniedziałek - piątek) lub przy wpłacie 500 zł odwiedzimy Was w weekend. A może organizujesz piknik firmowy i szukasz wyjątkowej atrakcji - Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Zdajemy sobie sprawę że kwota którą musimy uzbierać jest bardzo wysoka. Jeśli wesprzecie nas chociaż symboliczną "dyszką" to obiecujemy, że w przyszłym roku zorganizujemy piknik tylko dla Waszych pociech!

 A tak prezentowało się to nasze cudo na ostatniej imprezie urodzinowej 25 lipca, kolejna urodziny miały odbyć się w nadchodzący weekend.

zrzutkaseba1 1200

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us