Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Kampania prezydencka w Jaworznie - spotkanie z Poseł Jadwigą Wisniewską

  • Autor jwisniewskajno20206 122

jwisniewskajno20206 98W niedzielę, 14 czerwca na jaworznickim rynku odbyło się spotkanie w ramach kampanijnej akcji wyborczej Prezydenta Andrzeja Dudy pt. „Łączy Nas Polska”.

„Jaworzno cały czas aktywne w kampanii Prezydenta RP Andrzeja Dudy! Podczas kolejnej akcji poparcia, dzisiaj na Rynku wsparli nas m.in.: Poseł do Parlamentu Europejskiego Jadwiga Wiśniewska, Posłowie na Sejm RP Ewa Malik oraz Waldemar Andzel, Radni Sejmiku Województwa Śląskiego, Radni Miejscy, Członkowie oraz Sympatycy Prawa i Sprawiedliwości.

Cieszę się z tak udanej akcji poparcia Prezydenta Polski i dziękuję mieszkańcom za zaangażowanie” - napisał na swoim profilu w mediach społecznościowych Wicemarszałek województwa i jednocześnie Przewodniczący jaworznickich struktur PiS Dariusz Starzycki.

jwisniewskajno20206 85Mieszkańcy Jaworzna, w tym członkowie i sympatycy Prawa i Sprawiedliwości mogli spotkać się w niedzielne przedpołudnie z Panią Europoseł Jadwigą Wiśniewską w ramach trwającej kampanii wyborczej.

Pani Jadwiga Wiśniewska jest Posłem do Parlamentu Europejskiego z województwa śląskiego, wiceprezesem okręgu częstochowskiego Prawa i Sprawiedliwości i członkinią rady politycznej tej partii. W swoim wystąpieniu przedstawiła najważniejsze dokonania Prezydenta Andrzeja Dudy zrealizowane w ubiegającej kadencji i plany na przyszłość, jeśli Naród zadecyduje o Jego wyborze na kolejną kadencję.

Oddając głos na kandydata PiS, Polacy mają pewność jutra, merytoryczne przywództwo w kraju nadal niepodległym i niezawisłym, wolnym od obcych wpływów i ingerencji w nasze sprawy zastrzeżone dla narodu.

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us