Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Dominika Słowik i Jej "Atlas Doppelganger" - spotkanie już w piątek

dominikaslowikJuż 8 maja o godzinie 17 w Bibliotece Miejskiej będzie okazja, by spotkać się z Dominiką Słowik - autorką bardzo dobrze ocenianej powieści pt. Atlas: Doppelganger. Posłuchamy o powieści, literackich inspiracjach i początkach kariery.

Ci, którzy przeczytali Atlas, na pewno będą chcieli zadać autorce szereg pytań i poznać ją osobiście, ci którzy na książkę jeszcze nie trafili - bez wątpienia sięgną po nią po spotkaniu. Bo kto z nas nie lubi wracać do obrazów z dzieciństwa, słuchać niesamowitych opowieści o podróżach i doznawać świata magicznego swą banalnością.

Debiut Jaworznianki odbił się dużym echem w mediach (Polityka, TVP Kultura, Polskie Radio, czy Newsweek), a pochlebne opinie wydają takie osobistości jak Paweł Huelle czy Sylwia Chutnik. Zachęcamy gorąco do przybycia na spotkanie, z którego na pewno nikt nie wyjdzie nieusatysfakcjonowany.

Wywiad z Dominiką Słowik publikujemy TUTAJ  -  Dominika Słowik o swojej powieści "Atlas Doppelganger" w wywiadzie dla Mojejaworzno.pl

Zaloguj się, by skomentować
Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us