Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Apel jaworznickiego Pogotowia Ratunkowego o pomoc

  • Autor pogotowiejaworzno1
Przekazujemy dramatyczny apel pracowników Pogotowia ratunkowego w Jaworznie o pomoc w zakupie niezbędnych środków wyposażenia służących bezpieczeństwu zarówno medyków, jak i pacjentów.

Prosimy o poważne potraktowanie apelu.

W trudnych czasach walki z koronawirusem, chcemy prosić Was o pomoc w zakupie:

- pralko-suszarki oraz środków piorących,

- płynów dezynfekcyjnych,

- urządzenia do dezynfekcji ambulansów,

- środków ochrony indywidualnej personelu medycznego.

Zbiórka pieniędzy organizowana jest dla Zespołów Ratownictwa Medycznego w Jaworznie.

Zakup pralko-suszarki pozwoli ratownikom, po zakończeniu działań związanych z opieką nad pacjentami zagrożonym COVID-19, zmniejszyć możliwość rozprzestrzeniania wirusa wśród personelu jak i ludzi, którzy mają styczność z ratownikami. Po długich i wyczerpujących dyżurach, ratownicy wracają do swoich domów z poczuciem stwarzania zagrożenia dla swoich bliskich!

LINK DO AKCJI ZRZUTKA - https://zrzutka.pl/zrzutka-na-srodki-ochrony-osobistej-dla-ratownikow-medycznych-z-jaworzna

Dlatego zwiększyliśmy cel zbiórki, aby dodatkowo doposażyć naszą stację pogotowia w urządzenie do dezynfekcji ambulansów. Obecnie ambulans jest myty i dezynfekowany „ręcznie” co zajmują czasem nawet 2 godziny! To urządzenie pozwoli przeprowadzić dezynfekcję w o wiele krótszym czasie, dzięki czemu będziemy szybciej w gotowości do następnego działania. Jesteśmy w tym mieście dla Was i chcemy dla Wam pracować jak najlepiej.

W tych ciężkich czasach, każdy nawet najmniejszy gest z Waszej strony ma dla ratowników ogromne znaczenie. Wszystkie zakupy rozliczymy i pokażemy Wam co dzięki tej pomocy udało się kupić.

To dzięki Wam, odzew na naszą akcję jest bardzo duży. Wasze wsparcie w tych trudnych dniach jest nieocenione, dodaje nam wiary i siły.

Jeśli kwota ze zbiórki urośnie do założonego celu to gwarantujemy, że w pełni ją wykorzystamy na właściwy sprzęt i wyposażenie. Pomoże to sprawnie i z zachowaniem najwyższych standardów jakości nieść pomoc wszystkim potrzebującym. A w tych dniach do dla całej nasze społeczności to ogromne i trudne wyzwanie.

Będziemy informować na bieżąco, gwarantujemy że żadna złotówka którą nam powierzycie nie zostanie zmarnowana. Wydamy ją na wyposażenie, które będzie służyło Wam!

Zdjecia: Kamil Maciejewski - Jaworzno 112.

pogotowiejaworzno2

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us