Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Pan Marszałek zdrowy. Nie wierzmy plotkom i fakenewsom

  • Autor dstarzycki marzec2020a
W związku z pojawiającymi się informacjami dotyczącymi zdrowia Wicemarszałka województwa Śląskiego, Pana Dariusza Starzyckiego oraz osób z jego najbliższego służbowego otoczenia, przytaczamy oświadczenie Pana Marszałka, opublikowane na jego oficjalnym profilu społecznościowym.

Jestem zdrowy i czuję się bardzo dobrze.
Wykonany test na obecność koronawirusa dał wynik NEGATYWNY.
Cieszę się z tej informacji, stosuję się do zaleceń i przez najbliższy tydzień będę przebywał w kwarantannie domowej. Procedury zadziałały, obserwacja i badanie musiały zostać wdrożone po informacji od Pana Ministra Michała Wosia o zarażeniu się koronawirusem - spotkaliśmy się 9 marca.

Pracuję z domu i tak będzie przez najbliższy tydzień. Jesteśmy po kolejnej ważnej telekonferencji z dyrektorami szpitali.
Zabezpieczamy niezbędny sprzęt medyczny, dokupujemy wyposażenie jednorazowe do placówek. Usprawniony został też kontakt pomiędzy szpitalami, a sanepidem. Jesteśmy w stałym kontakcie ze sztabem Pana Wojewody - ustalamy kolejne wspólne działania, by cały czas dbać o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców naszego województwa.

Życzę zdrowia i przypominam, kto nie musi wychodzić, niech zostanie w domu. I koniecznie stosujmy się do wszelkich zaleceń lekarzy i służb. Bardzo dziękuję za wszystkie życzenia i słowa sympatii.

Podobne oświadczenie opublikował Zastępca Dyrektora Departamentu Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego, a jednocześnie Radny Rady Miejskiej w Jaworznie, Pan Maciej Stanek.
Obu Panom, życzymy zdrowia.

 

mycierak

 

 

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us