Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Shanta Rei - koncert - Dzień Świętego Patrykashantareidzpatryka2020
W listopadzie 2019 roku w Klubie Relax w Niedzieliskach zespół Shanta Rei zagrał ponaddwugodzinny koncert złożony z największych przebojów pieśni żeglarskiej, kubryku i szantowej.

Z wypowiedzi przybyłej publiczności , a również tych, którzy na koncercie chcieli być a nie udało im się dotrzeć z różnych względów zespół postanowił iść za falą, płynąć z dobrymi wiatrami i już na 22 marca zapowiedział kolejny koncert, tym razem związany z obchodzonym w marcu Dniem Świętego Patryka.
Wprawdzie dzieje się to w tydzień po tym irlandzkim święcie, ale nie przeszkodzi to w dobrej zabawie w konsumpcji zielonego piwa.

Osoby, które chcą przyjść, a mają co do tego wątpliwości w związku z Wielkim Postem, obchodzonym w kościele katolickim, informujemy, że niedziele są dniami wyłączonym w tym roku z postu i nie powodują, że udział w takim koncercie jest zakazany. Tak mówi prawo kanoniczne. Niedziela znosi post, aby łączna liczba dni nim objętych wyniosła 40, a nie ani więcej, ani mniej.

A co będzie można usłyszeć? Jakie piosenki, pieśni, szanty? Będzie kilka tak zwanych kamieni milowych, budujących całą kulturę szantową, będzie wiele mniej ogranych, acz rewelacyjnych piosenek żeglarskich, będą i autorskie piosenki zespołu, ciekawe zapowiedzi i przede wszystkim zachęta do wspólnego śpiewania i zabawy pod sceną.

Rozbudowany skład instrumentalny nie pozwoli się nudzić, a całość uzupełni doskonała atmosfera Klubu Relax, wymarzonego na tego typu spotkania.

Skład zespołu- Marysia Migas - cajon, instrumenty perkusyjne, ocean Drum, dejmbe, bodhran, chórki,
Janek Duda - akordeon, ukulele, gitara solowa, chórki,
Wojtek Mruk - instrumenty klawiszowe, gitara basowa, gitara solowa,
Remek Majcher - gitara rytmiczna, gitara akustyczna, chórki,
Artur Jakóbik - cajon, instrumenty perkusyjne
i Alex  - śpiew, gitara klasyczna, akustyczna, banjo, kazoo.

SHANTA REI

22 Marca 2020, niedziela, godz. 17.00
Klub Relax, Ul Szczakowska 35b

 

shantarei241119

 

 

Zaloguj się, by skomentować
Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us