Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Mały ZUS - Zapytaj eksperta - dyżur telefoniczny

  • Autor 
zuslogoDYŻUR TELEFONICZNY

31 stycznia 2020 r. (tj. piątek)
od 09:00 do 12:00

pod numerem 32 368 33 95

SPECJALISTA ZUS udziela informacji z zakresu:
Masz wybór – ulga na start, preferencyjne składki z działalności gospodarczej, mała działalność gospodarcza plus

W szczególności:

  • bieżące zmiany,
  • warunków uzyskania ulgi na start,
  • uprawnień,
  • skutków dotyczących poszczególnych ulg tj.: ulgi na start, preferencyjnych składek, małej działalności  gospodarczej.

ZAPRASZAMY

Zapytaj eksperta o mały ZUS plus i inne ulgi - dyżur telefoniczny

Oddział ZUS w Sosnowcu, 31 stycznia, w piątek, organizuje dyżur telefoniczny dla przedsiębiorców i osób rozpoczynających działalność gospodarczą. Wszelkie informacje na temat ulgi na start, preferencyjnych składek i małego ZUS plus - będzie można uzyskać kontaktując się z ekspertem przez telefon.

- Już od 1 lutego obowiązywać będzie mały ZUS plus. To duża pomoc dla osób prowadzących firmę na małą skalę, dlatego też warto porozmawiać z pracownikiem ZUS, zapytać o możliwości przystąpienia do tej ulgi, jakie są atuty, ale też jakie są konsekwencje opłacania niższych składek. Dyżur telefoniczny to bardzo wygodna forma kontaktu z ZUS, bo bez opuszczania miejsca pracy, czy przyjeżdżania do placówki ZUS, można uzyskać informacje na telefon - mówi Beata Kopczyńska, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa śląskiego.

Ostatniego dnia stycznia specjaliści z sosnowieckiego ZUS będę informować nie tylko o małej działalności gospodarczej (mały ZUS plus), bo ta oferta jest dla osób już prowadzących własne firmy, ale też o innych ulgach, z których mogą skorzystać osoby startujące ze swoim biznesem. Wystarczy 31 stycznia, w godz. od 9.00 do 12.00, zadzwonić pod nr tel. 32 368 33 95, by uzyskać odpowiedzi na nartujące przedsiębiorców sprawy w zakresie prowadzenia firmy i obowiązków płatników względem ZUS.

- Zapraszamy do telefonicznego kontaktu, to może być pierwszy krok do tego, by podjąć właściwą decyzję co do dalszych działań w zakresie prowadzenia własnej firmy - dodaje rzeczniczka.

zuslogo 1

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us