Shanta Rei na Festynie zdrowotnym na Manhattanie
- Autor Alex
![]()
Podczas festynu zdrowotnego pod nazwą Wygraj zdrowie w pasażu Manhattan w Jaworznie zespół Shanta Rei zagrał kilkanaście piosenek żeglarskich.
Zrządzeniem losu wystąpiliśmy w okrojonym składzie, co zapewne odbiło się na brzmieniu, ale najważniejsze, że było wesoło, a publiczność i śpiewała i brała czynny udział w piosenkach, klaszacząc bądź wydając żeglarskopodobne dźwięki.
{gallery}Shanta_rei_0919{/gallery}