Zagadkowe pokoje w Galerii Galena
- Autor Alex
- wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę

W dniach 6-14 września wejdź do pokoju nie byle, jakiego, uruchom wyobraźnię, wyostrz zmysły i baw się świetnie sam lub z przyjaciółmi.
W rozwiązaniu Tajemnicy Angielskiej Kamienicy oraz Piernikowej Chaty pomogą ukryte rekwizyty, sekretne schowki, tajemnicze przedmioty, klucze, układanki, szyfry. Bądź uważny, rozglądaj się dookoła – wszystko może okazać się niezbędne do rozwiązania głównej zagadki. Pamiętaj, masz określony czas na rozwiązanie zadania i wyjście z pokoju! Każdy pokój ma dwa scenariusze różniące się poziomem trudności, dzięki czemu z zabawy mogą skorzystać dzieci, jak i osoby dorosłe.
Pokoje Zagadek będą dostępne na pasażu przy wejściu głównym do galerii przez 8 dni, a wstęp do nich będzie całkowicie bezpłatny. Zapisy przyjmowane są w punkcie obsługi, w dniach i porach jej dostępności tj. w godz. 12.00 – 20.00. O udziale w grze decyduje kolejność zgłoszeń.
Sprawdź REGULAMIN

Najnowsze od Alex
- W 2008 roku odsłonięto w Jaworznie Pomnik Niepodległości. W 2025 kolejny pomnik ozdobi rynek
- Koncert w duchu patriotyzmu w "przeddzień" Święta Niepodległości w SP 13
- Alicja Dudek i jej "Jesienne Róże" - Wieczór poetycki
- 80 jubileusz Pierwszego LO w Jaworznie
- Papież Polak. Jak to było w 1978 - wspomnienia, wycinki, fakty