Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Lokatorzy już w "Słonecznej" - Widoki mają piękne...

  • Autor 
sloneczna 1
sloneczna otwarcie 20Czterdzieści dziewięć, jak na nazwę inwestycji, przystało, - Słoneczna - słonecznych mieszkań stało znalazło dziś, czyli w piątek, 2 sierpnia, swoich właścicieli.

Niespełna dwa lata trwała budowa bloku opartego na fundamentach dawnego pawilonu słoneczna, z którego całkiem niemało zostało i dziś w dalszym ciągu będzie służyć, jako centrum handlowo usługowe, zarówno nowo zamieszkałym tu jaworznianom, jak i zapewne dużej części "podwalańczyków", zamieszkujących okoliczne, bloki.

Mieszkania są jasne, bardzo przestronne - nawet kawalerki, a do dyspozycji służy winda, która dojeżdża aż na ósme piętro, oraz obszerny parking zarówno zewnętrzny, jak i zlokalizowany na poziomie gruntu, między innymi w miejscu, gdzie dawniej były sklepy spożywcze, RTV, czy tapicer.

sloneczna otwarcie 65O dawnej świetności Słonecznej piszemy w tym artykule - Słoneczna - wspomnienie ważne dla pokolenia 50+. Dziś to już inny świat - przy czym słowo świetność, jest trochę z przekąsem, a zewnętrzne spojrzenie można zobaczyć TUTAJ - Przyglądamy się Słonecznej

2 Sierpnia klucze od nowych mieszkań wręczyli Prezydent Jaworzna, Pan Paweł Silbert, jego Zastępca, Pani Monika Bryl, Przewodniczący Rady Miejskiej, Pan Tadeusz Kaczmarek, oraz Prezes Jaworznickiego TBS, Pan Janusz Łach.

Krótkie słowa gratulacji, bo wszystkim się spieszyło zobaczyć swoje M, Poświęcenie bloku przez księdza Zbigniewa i rozpoczęła się radość mieszkańców z własnych kluczy do drzwi.

A my mamy na zdjęciach kilka widoków wnętrza mieszkań oraz z uroczystości a także widoków, kórych inni jaworznianie mogą tylko pozazdrościć lokatorom.

W bezchmurne dni będzie można na pewno oglądać tatry i cały Śląsk.
Dziś niestety powietrze było wilgotne, toteż jakość obrazów słaba, ale jest zapowiedzią tego, co będzie widoczne w dobry dzień.

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us