Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Cztery Pory Roku - Osiedle przedstawia się mieszkańcom

  • Autor 4poryczerw19 27
Kilka dni temu informowaliśmy, że inwestor budujący Osiedle Cztery Pory Roku w Jaworznie przygotował szereg udogodnień dla mieszkańców powstającego osiedla. Dzisiaj deweloper podzielił się z nami kolejnymi ułatwieniami, jakie przygotował z myślą o właścicielach oraz najemcach lokali w powstających budynkach przy ul. Jana Pawła II w Jaworznie.

4poryczerw19 13Przypomnijmy, że dotychczas inwestor zagwarantował dla nabywców mieszkań rabat na usługi notarialne przy zakupie mieszkania, zobowiązał się do zorganizowania dla mieszkańców transportu wyposażenia z dotychczasowego mieszkania, a także pomocy sprawdzonych ekip budowlanych, pracowni projektowania wnętrz oraz osób sprzątających oraz opiekujących się dziećmi mieszkańców osiedla.

Obecnie trwają prace nad rozszerzeniem tego pakietu korzyści, wśród których szczególną uwagę przykuwa osiedlowa aplikacja, za pośrednictwem której mieszkańcy kilkoma kliknięciami na swoim smartfonie, laptopie czy tablecie zarezerwują miejsce parkingowe dla gości, opłacą rachunki mieszkaniowe, a także zgłoszą zapotrzebowanie oraz ustalą dogodny dla siebie termin pomocy konserwatora, osób sprawujących opiekę i wykonujących prace porządkowe. Docelowo aplikacja służyć ma również integracji członków osiedlowej społeczności, którzy za jej pomocą będą mogli skontaktować się z administracją osiedla, umówić się na wspólną wycieczkę rowerową, zaplanować wzajemną opiekę nad dziećmi czy zgłosić pomysły poprawiające jakość życia na osiedlu. O kolejnych udogodnieniach będziemy informować naszych czytelników na bieżąco.

Inwestor poinformował również, że jeszcze do końca lipca bieżącego roku będzie można nabyć mieszkania w promocyjnej cenie od 4 266 zł brutto za metr kwadratowy.

O idei Osiedla Cztery Pory Roku obszernie pisaliśmy TUTAJ - KLIKNIJ

O możliwości nabycia mieszkań można dowiedzieć się więcej na stronie www.osiedle-jaworzno.pl oraz na profilu FB Osiedla: https://www.facebook.com/OsiedleCzteryPoryRokuJaworzno/

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us