Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Cztery Pory Roku - Osiedle mieszkaniowe w najbardziej atrakcyjnej lokalizacji

  • Autor 
4_pory_roku_jaworzno
Jak już informowaliśmy na początku czerwca, prace nad budową pierwszego z budynków Osiedla Cztery Pory Roku ruszyły pełną parą. Dodatkowo inwestor przygotował pakiet korzyści dla osób, które zdecydują się zamieszkać w powstającym osiedlu.

4_pory_roku_jaworznoZamierzeniem prezesa zarządu spółki inwestora w osobie Henryka Węgrzyna jest nie tylko zbudowanie mieszkań i przekazanie kluczy mieszkańcom, ale również zapewnienie społeczności osiedla dostępu do szeregu udogodnień wykraczających poza standardy oferowane przez innych deweloperów. Pierwszej z tych inicjatyw, czyli cyklu rajdów rowerowych organizowanych przez Stowarzyszenie Rowerowe Cztery Pory Roku Jaworzno, nie trzeba przedstawiać żadnemu z jaworznickich miłośników aktywnego wypoczynku. Teraz deweloper przedstawił nam zestaw następujących benefitów, adresowanych już bezpośrednio do nabywców mieszkań oraz uzupełniających jego dotychczasowe zobowiązania w tym zakresie:

  • atrakcyjny rabat cenowy na usługi notarialne przy zakupie mieszkania oraz pomoc przy kompletowaniu wymaganych dokumentów
  • pomoc ekipy budowlanej inwestora oraz sprawdzonych firm zewnętrznych, które w bardzo korzystnej cenie (z licznymi rabatami) i w krótkim terminie pomogą nabywcom urządzić mieszkania
  • pomoc w przeprowadzce do nowego mieszkania - inwestor za niewielką opłatą zorganizuje transport wyposażenia dotychczasowego mieszkania (domu) klientów do nowego mieszkania. Pierwszy przewóz rzeczy z terenu miasta Jaworzna gratis!
  • rabat cenowy (nawet do -20%) dla nabywców, którzy zamierzają skorzystać z usług współpracującej z inwestorem pracowni projektowania wnętrz,
  • pomoc w organizacji ekipy sprzątającej oraz opieki na dziećmi, co pozwoli mieszkańcom oszczędzić czasochłonnego szukania sprawdzonej osoby do sprawowania opieki nad dziećmi oraz posprzątania mieszkania.

4_pory_roku_jaworznoCo więcej, jak zapewnia inwestor, niebawem zaprezentowane zostaną kolejne udogodnienia dla przyszłych mieszkańców Osiedla, o czym będziemy informować naszych czytelników na bieżąco.

Inwestor poinformował również, że jeszcze do końca lipca bieżącego roku będzie można nabyć mieszkania w promocyjnej cenie od 4 266 zł brutto za metr kwadratowy.

O idei Osiedla Cztery Pory Roku obszernie pisaliśmy TUTAJ - KLIKNIJ

O możliwości nabycia mieszkań można dowiedzieć się więcej na stronie www.osiedle-jaworzno.pl oraz na profilu FB Osiedla: https://www.facebook.com/OsiedleCzteryPoryRokuJaworzno/

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us