Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Propozycja na weekend - ZOO Chorzowskie zaprasza

  • Autor 


zoo1maja19 64
zoo1maja19 84Tak pięknie zapowiadający się weekend trzeba zaplanować, jeśli jeszcze się tego nie zrobiło, albo jeśli nigdzie nie wyjechaliśmy.

Tkwienie przed telewizorem, albo spacerowanie wciąż tymi samymi ścieżkami staje się z czasem po prostu nudne. Jeśli ktoś do tego robi zdjęcia, też chciałby uwiecznić na swoich pracach coś innego, coś szczególnego.

A to to nietrudno w Chorzowskim Zoo, które czynne jest cały dzień, a kiedy zrobiło się ciepło, .wszystkie zwierzęta są na wybiegach prezentując swoje piękno.

Aby spokojnie obejść wszystkie alejki, zajść do wszystkich pawilonów i odwiedzić wszystkie zwierzęta na wybiegach, trzeba poświęcić około 3 - 5 godzin. Wyjątkowo pożytecznie i miło spędzony czas będzie okazją do wspomnień.

Zapraszamy do naszej galerii wybranych zwierząt z 1 maja 2019 roku.
UWAGA Fotografie chronione są prawem autorskim. Dozwolone kopiowanie wyłącznie do domowego użytku. Ściąganie i publikacja w innych mediach, również społecznościowych, wymaga zgody autora i uzgodnienia warunków wykorzystania - wykupienia licencji. W innym wypadku to kradzież, co może być przedmiotem roszczeń prawnych. Zachęcamy do udostępniania i zamieszczania linka do artykułu LINKUJ - NIE KOPIUJ!

 

 

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us