Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Jak co rok dla Domu Dziecka - Stowarzyszenie Jaworzno To My!

  • Autor 


koncchar2019nakla1
Zakończył się pierwszy etap IV Akcji Charytatywnej na rzecz Domu Dziecka w Jaworznie organizowanej przez Stowarzyszenie ,,Jaworzno to My. Pierwszą częścią tej wielkiej akcji była zbiórka pieniędzy do puszek w jaworznickich szkołach, za którą odpowiedzialna była Młodzieżowa Rada Miasta Jaworzna, będąca współorganizatorem akcji.

Po raz pierwszy kwesta w szkołach została przeprowadzona na tak wielką skalę. Wzięły w niej udział niemal wszystkie szkoły zlokalizowane w naszym mieście.

Blisko 90 wolontariuszy świetnie wykonało swoje zadanie czego dowodem jest suma jaką udało się zebrać, czyli...

                                                            15 264,05 zł

To jednak nie koniec tegorocznej akcji na rzecz wychowanków Domu Dziecka w Jaworznie. Organizatorzy wystartowali z kolejnym etapem, czyli zbiórką pieniędzy wśród sponsorów. Już niedługo rozpocznie się również zbiórka internetowa. Całość zwieńczy wielki festiwal muzyczny w Centrum Handlowym Galena.
Na scenie wystąpią zaproszeni przez organizatorów muzycy, ale jest szansa również i dla nowych talentów.


Stowarzyszenie ,,Jaworzno to My" planuje zorganizować II Konkurs Wokalno-Instrumentalny ,,FutureStar". Jego zwycięzcy będą mogli zaprezentować się podczas finałowego koncertu.
O kolejnych działaniach jakie będą podejmowane w ramach akcji oraz o wydarzeniu zwieńczającym całą zbiórkę będziecie mogli dowiedzieć się więcej już niedługo na naszym portalu, ponieważ MojeJaworzno zostało po raz kolejny patronem medialnym koncertu.

 

koncchar2019nakl1

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us