Menu

ogłoszenie bezpłatne

Sportowe Jaworzno. Przywitanie wiosny! Sukces pierwszej tego typu imprezy w mieście

  • Autor sportprzywwiosny19 72To pierwsza i jak organizatorzy zapewniają, to nie ostatnia impreza tego typu zorganizowana dzięki całkowicie niezależnej, oddolnej inicjatywie.

Pomysł zorganizowania sportowego przywitania wiosny przez Stowarzyszenie "W Kręgu Formy:" zrodził się kilka tygodni wcześniej i w miarę rozprzestrzeniania się wiadomości o takim sposobie "zagospodarowania' pierwszego jej dnia, zgłaszali się kolejni chętni do współorganizacji.

Przybywało chętnych wśród mieszkańców, do przybycia i skorzytania z atrakcji przygotowanych w Geosferze, w jej bardzo kameralnym miejscu jakim są okolice grilla.


sportprzywwiosny19 89Pomysłów było co niemiara. Z nich wybrano najciekawsze, a wszystko rozpoczęło się o godzinie 14 w sobotę, 23 marca.

Poszczególni współorganizatorzy zapraszali do zmagań sportowych od nauki podstaw karate, czy judo po umiejętności zmiany kół w bolidzie formuły 1!

Były licytacje, były kiełbaski, bądź to gotowe, bądź do przygotowania samemu nad ogniskiem i inne smakowitości, do zakupu, a dochód został przeznaczony na leczenie Mariki Korzeniowskiej.

W trakcie imprezy, jak na przywitanie wiosny przystało, utopiono Marzannę, która mimo, że kolorowa to po zimowych miesiącach stała się wyjątkowo niechcianą wśród jaworznian.

sportprzywwiosny19 5Na koniec zabrzmiały dźwięki piosenek żeglarskich i turystycznych w wykonaniu grupy Shanta Rei, która odradza się powoli po okresie mniejszej aktywności.

A teraz najważniejsza informacja. Na pikniku zebrano dla Mariki Korzeniowskiej kwotę 7368, 51 zł i 4 Euro.

Wszystkim ofiarodawcom serdecznie w imieniu organizatorów dziękujemy!

Za udział i zaangażowanie organizatorzy dziękują następującym osobom i grupom:

Klub Ju Jitsu, Klub sportowy Sparta, Klub Aikido, Klub Bushido, Polska Federacja Ju-Jitsu,  Stowarzyszenie w Kręgu Formy, Stowarzyszenie Rowerowe Cztery Pory Roku, Stadion Śląski, Cargo, SP 11, Vitalismed, ASYMETRIA, Laserhouse, Mega Pizza, Militarna Polska, MK Bike, Grupa Rowerowa Niepokonani Jaworzno, Akademia Pływania, Askorp, DH Tadeusz, Fabryka Formy, Jaworzniccy Biegacze Runnersi, Jaworznicka Inicjatywa Narodowa, Stowarzyszenie Niezależni Jaworzno, Pełna Micha, Piekarnia Bigaj, Martyna Pluta - prowadząca, Geosfera, Marcus (kiełbaski), zespół Shanta Rei i nasz skromny portal MojeJaworzno.pl. Jeśli kogoś pominęliśmy, prosimy o alarmowanie :)
A teraz zapraszamy do obejrzenia zdjęć
                                          z popołudnia w
Geosferze w naszej GALERII

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us