Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Dzień matematyki i liczby π w Jaworznie – bezpłatne warsztaty dla dzieci

 


dzienliczbypiW marcu są dwa szczególne dni dla wszystkich pasjonatów matematyki. Dzień Matematyki, który odbywa się 12 marca, oraz Dzień Liczby π, obchodzony w Polsce 14 marca.

Z tej okazji w Studio Nauczania MathRiders Jaworzno, dnia 12 marca 2019 roku, o godzinie 16.00 zorganizowane zostaną bezpłatne warsztaty dla dzieci „Poznaj tajniki matematyki”.

Dzień liczby PI w Jaworznie.


Wydarzenie adresowane jest dla wszystkich dzieci ze szkoły podstawowej. Zapraszamy młodych pasjonatów matematyki, oraz wszystkich tych, którzy jeszcze nie przekonali się do nauki tego przedmiotu. Zaplanowane aktywności dostosowane są do wieku oraz umiejętności dzieci. Podczas zajęć pokażemy najmłodszym m.in. w jaki sposób zmienić nastawienie do rozwiązywania zadań matematycznych oraz, że nauka tego przedmiotu może być ciekawa i pasjonująca. W programie przewidziane są liczne gry i zabawy dla dzieci. Chętni rodzice będą mogli skonsultować się z obecnymi wykwalifikowanymi nauczycielami i dowiedzieć się w jaki sposób przekonać dziecko do nauki matematyki.

Nieustannie chcemy pokazywać dzieciom, że nauka matematyki może być niesamowitą przygodą. Pragniemy przełamywać stereotypy i organizować takie aktywności, które zachęcą najmłodszych do nauki tego przedmiotu. Należy pamiętać, że rozwój zdolności matematycznych przyczynia się do ogólnego rozwoju dziecka. Metoda MathRiders udowadnia, że podczas zabawy dzieci mogą nauczyć się najbardziej skomplikowanych zasad matematycznych. Najmłodsi znacznie chętniej przyswajają wiedzę, która kojarzy się z przyjemnością, a nie stresem czy nudą – mówi Małgorzata Grymuza, ekspert MathRiders Polska.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę prosimy o wcześniejsze zapisy: e-mail jaworzno@mathriders.com, tel. 530 433 464.

 


dzienliczbypi1


Zaloguj się, by skomentować
Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us