Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Amazon wspiera czytelnictwo w Jaworznie - uczniowe dostali 100 książek

  • Autor 

amazonszkola141118 40Amazon to firma, które jeszcze 25 lat temu nie istniała, a pierwsze swoje biznesowe działania rozpoczęła dopiero w roku 1995, sprzedając książki przez internet.

Świat jednak poszedł tak bardzo do przodu z produkcją wszelakich dóbr, z rozwojem techniki i technologii, że szybko firma stała się potentatem z handlu muzyką,na płytach, sprzętem komputerowym, elektroniką, meblami.

Dziś niedaleko Jaworzna, w Sosnowcu otwarła wielkie centrum dystrybucyjne odzieży i obuwia, które jest największym pracodawcą w regionie.

amazonszkola141118 64Amazon nie zapomniał o swoich początkach i w dalszym ciągu prowadzi handel literaturą ta właśnie literatura służy do promocji firmu i do zacnego celu, jakim jest propagacja czytelnictwa.

W środę, 14 listopada przedstawiciele firmy odwiedzili Jaworzno, a tutaj dwie szkoły. Jedną z nich było Centrum Kształcenia Zawodowego i ustawicznego, przy ulicy Promiennej.

amazonszkola141118 59Tutaj wpisując się obchody stulecia naszej niepodległości rozdano uczniom sto pozycji książkowych, głównie beletrystyki, zachęcając do czytania, do pogłębiania wiedzy bądź to poprzez korzystanie z tradycyjnych, papierowych książek, bądź przez tak nowoczesne urządzenia, jakimi są czytniki książek.


Spotkanie z najbardziej aktywnymi uczniami odbyło się w godzinach przedpołudniowych i obejmowało zapoznanie uczniów z historią firmy, z polityką dotyczącą działań na rynku czytelniczym, włączając w to elektronikę.

Uczniowie zostali zaproszeni do zwiedzania firmy, otrzymując syboliczne, ogromne zaproszenie.
Szkolna biblioteka dostała multimedialną ściankę, a wszyscy uczniowie biorący udział w spotkaniu mogli odziać się z w sprezentowane koszulki Amazona z napisem Kocham czytać.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tej literaturoznawczej wizyty.
UWAGA Fotografie chronione są prawem autorskim. Dozwolone kopiowanie wyłącznie do domowego użytku. Ściąganie i publikacja w innych mediach, również społecznościowych, wymaga zgody autora i uzgodnienia warunków wykorzystania - wykupienia licencji. W innym wypadku to kradzież, co może być przedmiotem roszczeń prawnych. Zachęcamy do udostępniania i zamieszczania linka do artykułu LINKUJ - NIE KOPIUJ!

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us